De Atlas straalt, net als zijn griekse naamgenoot, kracht en bestendigheid uit.
De bron van deze kracht en bestendigheid zijn het hoogwaardige gietijzeren materiaal en de laatste technische ontwikkelingen waarvan dit fornuis is voorzien.
Deze zorgen voor een lange levensduur, waardoor de Atlas u en uw familie voor een lange tijd laat genieten van kokkerellen en huiselijke gezelligheid.
de ruime kookplaat biedt voldoende plaats voor al uw potten en pannen.
De bak-/braadoven is uitgevoerd in hoogwaardig roestvrijstaal.
Ook heeft u de mogelijkheid om uw fornuis uit te breiden met extra accesoires zoals de afstel-/afstandshouder, een grillplaat en een opzet.
Verder zijn onze houtkachels zo geproduceerd dat ze te allen tijde weer volledig recyclebaar zijn.
| Rendement | 77,5 % |
| Energieeffizienzklasse | A |
| Nennwärmeleistung | 8,8 kW |
| Wärmeleistungsbereich | 8-10 kW |
| Brennstoff | Holz |
| Gewicht | ca. 160 kg |
| Gesamthöhe | 805 mm |
| Rohrstutzen Ø | 150 mm |
| Anschluß Rohrstutzen | Oben |
| Schadstoffarme Verbrennung gemäß | Ökodesign & 1. BImSchV - Stufe 2 |
Gelijk aan de volgende testen: gem. Art. 15a B-VG kleine vuurruimten,Ö-Norm, Voorschriften van de steden München, Regensburg, Stuttgart en Aken DIN plus, en ook de Luftreinhalte Verordnung Zwitserland. 1. + 2. BimschV.