Inbouwhaard voor tegelkachels, schouwen en haarden.
Deze kan ook met een rookgeleidingskanaal opgebouwd worden, zodat het de hele tegelkachel kan opwarmen.
Deze opgeslagen warmte wordt dan over een tijdsbestek van 7 tot 12 uur geleidelijk aan de kamer afgegeven.
Heeft u een oude tegelkachel dan is het eenvoudig om de oude inzet te verwijderen en deze inbouwhaard in te bouwen.
De stalen sokkel is te demonteren en kan dus met of zonder stalen sokkel opgesteld worden.
Ingebouwd in een schouw of openhaard werkt deze inbouwhaard als een gewone vrijstaande kachel.
Met dit model kunt u altijd een uniek en op uw smaak afgestemd geheel ontwerpen.
| Rendement | 75,7 % |
| Energieeffizienzklasse | A |
| Nennwärmeleistung | 7,9 kW |
| Wärmeleistungsbereich | 6,5 - 9 kW |
| Bevorzugter Brennstoff | Holz |
| Gewicht | ca. 130 kg |
| Gesamthöhe | 1.065 mm (mit Füßen) |
| Rohrstutzen Ø | 150 mm |
| Anschluß Rohrstutzen | Oben / hinten |
| Schadstoffarme Verbrennung gemäß | Ökodesign & 1. BImSchV - Stufe 2 |
Gelijk aan de volgende testen: gem. Art. 15a B-VG kleine vuurruimten,Ö-Norm, Voorschriften
van de steden München, Regensburg, Stuttgart en Aken DIN plus, en ook de Luftreinhalte Verord-
nung Zwitserland. 1. + 2. BimschV