Met een diepte van slechts 23 cm verliest u met de Janice weinig woonoppervlakte.
Wanneer de Janice brandt zorgt de hoge ruit voor een goed zicht op het vlammenspel,
waardoor deze strakke, rechtlijnige pelletkachel een sfeervol karakter krijgt.
Deze kachel heeft een tankinhoud van 15 Kg.
Aansluiting op de schoorsteen is zowel aan de rechter zijkant als aan de achterkant mogelijk.
| Getest vermogen | 90,5 % |
| Gewicht | ca. 60 Kg |
| Rookgastemperatuur | 150 °C |
| Vermogen | 3-6,5 kW |
| Tankinhoud | ca. 12 Kg |
| Rendement | 6,5 kW |
| Aansluitstuk pijp | 80 mm |
| Rookgasstroom | 6,2 g/s |
| Voordruk | 11 Pa |
Getest naar DIN EN 14785:2006, 15A B-VG, LRV / VKF 2e fase van de 1e BimschV Deutschland.